28.01.2021

Zmiana nazwy spółki

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że z dniem 26 stycznia 2021 r. C&T Elmech Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszczu Gdańskim zmienił nazwę na: Elmech-ASE Sp. z o.o. Zmiana dotyczy jedynie nazwy firmy. Spółka zachowuje swój dotychczasowy adres, numer NIP, Regon, numer rachunku bankowego oraz numer KRS. Powyższa zmiana nie będzie miała żadnego wpływu na prowadzone relacje z klientami firmy. […]

Więcej

18.11.2017

Prezentacja wyników z realizacji projektu instalacji filtru aktywnego wyższych harmonicznych prądu Xinus 2MVA i kompensatora mocy biernej w systemie zasilania maszyny wyciągowej po stronie nn

Zachęcamy do przeczytania prezentacji wyników z realizacji projektu instalacji filtru aktywnego wyższych harmonicznych prądu Xinus 2MVA i kompensatora mocy biernej w systemie zasilania maszyny wyciągowej po stronie nn.

Więcej

17.11.2017

Nadążna kompensacja mocy biernej z filtrem aktywnym w układzie zasilania górniczych wyciągów szybowych KWK Ziemowit

Na łamach naszej strony internetowej prezentujemy najnowszy artykuł dotyczący „Nadążnej kompensacji mocy biernej z filtrem aktywnym w układzie zasilania górniczych wyciągów szybowych KWK Ziemowit”. Zapraszamy do lektury!

Więcej

25.09.2017

ZAPYTANIE OFERTOWE NR ELMECH/NCBR/2017/01 z dnia 25.09.2017 na zakup usług badawczych

W związku z zamiarem realizacji projektu w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Działanie 1.1: Projekty B+R przedsiębiorstw, Poddziałanie 1.1.1.: Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa, zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na zamieszczone poniżej zapytania ofertowe.

Więcej