Zapytania prosimy przesyłać na adres e-mail:

info@elmech.pl

SEKRETARIAT

+48 58 682 20 32

+48 58 682 38 70



DZIAŁ HANDLOWY

Małgorzata Gąszczyk


 

Koordynator ds. wsparcia sprzedaży

692 784 603

m.gaszczyk@elmech.pl

 Mirosław Świrad


 

Manager ds. kluczowych klientów

Region Polski Południowej

606 304 984
m.swirad@elmech.pl

Jarosław Madurski


 

Doradca techniczno-handlowy

Region Polski Wschodniej

501 865 123
j.madurski@elmech.pl


Mieczysław Rogowski


Manager ds. kluczowych klientów

Aplikacje wojskowe

882 193 610
m.rogowski@elmech.pl

Wojciech Gałczyński


Kierownik działu handlowego

 604 563 743
 w.galczynski@elmech.pl



ZARZĄD

Arkadiusz Marat


 

Prezes Zarządu

a.marat@elmech.pl

Wojciech Panfil


 

Wiceprezes Zarządu

w.panfil@elmech.pl



SERWIS

Mirosław Gzella


 

660 422 291 lub 660 442 292
serwis@elmech.pl



DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Paweł Krzyżak


 

Kierownik ds. Zaopatrzenia i Magazynu

692 408 728
p.krzyzak@elmech.pl

DZIAŁ PRODUKCJI

Paweł Gauden


 

Kierownik produkcji

881 937 010
p.gauden@elmech.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Michał Krygier


 

Kierownik działu projektowego

734 475 013

m.krygier@elmech.pl