C&T Elmech SP. Z O.O.

Jesteśmy firmą która powstała na rynku Polskim w 1987 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się projektowaniem i produkcją elektroniki oraz energoelektroniki dla rynku morskiego, a następnie dla przemysłu, energetyki i wojska. Opracowaliśmy wiele nowatorskich konstrukcji dla gwarantowanego zasilania, konwersji energii, ładowania, nadzoru i zarządzania bateriami akumulatorów oraz poprawy jakości energii. Obecnie na bazie własnych opracowań wdrażamy rozwiązania systemowe do poprawy jakości energii i zarządzania mocą w zakładach przemysłowych na miarę XXI wieku.

Od wielu lat ściśle współpracujemy z zakładami prowadzącymi działalność usługową produkcyjną oraz remontową na potrzeby Wojska Polskiego oraz Marynarki Wojennej RP, a także bezpośrednio z Jednostkami Wojskowymi w całym kraju. Produkty, które mamy zaszczyt przedstawić znakomicie sprawdzają się w najróżniejszych warunkach eksploatacyjnych, co również potwierdzają dołączone rekomendacje.

JAKOŚĆ ENERGII

C&T Elmech oferuje cały szereg urządzeń służących do poprawy jakości energii elektrycznej zarówno dla konkretnych odbiorników jak i całych fragmentów sieci zasilającej. Parametry urządzeń są dobierane indywidualnie dla potrzeb konkretnych aplikacji, a wszelkie działania konstrukcyjne są poprzedzone precyzyjnymi pomiarami parametrów, które należy korygować.

!cid_ii_14bb606aee38a33c

INNOWACYJNOŚĆ

C&T Elmech stawia na innowacyjność i elastyczne podejście do klienta. Skupiamy się na dokładnym zdiagnozowaniu problemu i zaproponowaniu adekwatnego rozwiązania technicznego. Wykorzystujemy opracowywane przez nas unikatowe w skali międzynarodowej technologie i urządzenia. Rozwijamy istniejące produkty, wprowadzamy nowe rozwiązania i optymalizujemy algorytmy pracy urządzeń. Mierzymy się z każdym zagadnieniem technicznym przedstawianym nam przez klientów.

!cid_ii_14bb606b2ee6202f

GWARANCJA SUKCESU

Liczne listy referencyjne i rekomendacje świadczą o naszym zaangażowaniu i rzetelności w realizacji powierzonych nam zadań. Stawiając nam kolejne wyzwania, możecie być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby realizacja projektów przebiegała płynnie i bez kłopotów. Oferujemy Państwu szeroki zakres naszej fachowej wiedzy i doświadczenia we wdrażaniu innowacyjnych systemów zasialania gwarantowanego i poprawy jakości energii.

!cid_ii_14bb606b0ce880aa