window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-J43LD9JE97'); Dobór urządzeń do kompensacji mocy biernej

Dobór filtrów aktywnych i układów kompensacji na etapie projektowania.

Oferujemy Państwu pomoc w doborze filtrów aktywnych do kompensacji wyższych harmonicznych i mocy biernej.

Dysponujemy narzędziem które pozwala na zamodelowanie fragmentu systemu elektroenergetycznego i oszacowanie poziomów THDU, THDI, Q, S, P, PF, k-factorw interesującym nas punkcie systemu.

 

Dla wykonania oszacowania wprowadzamy wszystkie istotne dane obwodów elektrycznych takie jak długości i przekroje kabli zasilających, dane transformatorów oraz rodzaje i parametry odbiorów. W wyniku otrzymujemy interesujące nas informacje pozwalające na oszacowanie doboru urządzeń do kompensacji wyższych harmonicznych i mocy biernej. Wyniki symulacji są prezentowane w formie raportu, który może być załączony do projektu.Narzędzie to pozwala przeprowadzenie analizy na etapie projektowym, co z kolei pozwala na prawidłowe przywołanie układów kompensacji i budżetowanie projektu. Zapraszamy Państwa do współpracy, do zwracania się z państwa projektami i problemami w obszarze doboru filtrów aktywnych i układów kompensacji mocy biernej.

 

 

 

Wstecz